Jaki krem nawilżający na zimę?

Jednym z najważniejszych elementów rutynowej pielęgnacji skóry jest nawilżanie. Choć może ci się wydawać, że krem nawilżający to podstawa przez cały rok, w miesiącach zimowych prawdopodobnie będziesz chciała zamienić go na inny produkt o dużej mocy. Oto krótki opis kilku popularnych kremów nawilżających i ich najlepszych zastosowań:

Cerave (do skóry suchej) – Ten krem nawilżający zawiera ceramidy i kwas hialuronowy, które pomagają usztywnić skórę, dodając jej jednocześnie wilgoci. Ma przyjemną, lekką konsystencję, która nie pozostawia na twarzy uczucia tłustości.

Piankowy produkt oczyszczający (do skóry wrażliwej) – jeśli masz wrażliwą skórę, w chłodniejszych miesiącach zdecyduj się na piankowy produkt oczyszczający. Produkty te zostały opracowane z myślą o skórze wrażliwej, więc prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień jest mniejsze niż w przypadku innych rodzajów produktów oczyszczających.

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące pielęgnacji skóry lub czegokolwiek innego, daj nam znać na adres [email protected]. Chętnie pomożemy!

Więcej na howwear.pl

Previous post Asfalt – czym jest i dlaczego warto?
Next post Zalety impregnacji betonu