Co będzie modne zimą 2023?

Jak przewidzieć trendy w modzie na kolejny rok? Albo rok później? To trudne zadanie, które nigdy nie zostało dobrze wykonane. Pojedynczy trend może potrzebować miesięcy, aby zostać powszechnie przyjęty, a zanim to nastąpi, jest już w drodze do wyjścia. Dlaczego więc ktoś myśli, że może przewidzieć trendy na wiele lat do przodu?

Tak naprawdę nie ma żadnych konkretnych zasad przewidywania mody – są to jedynie domysły oparte na sukcesach i porażkach z przeszłości. Ale jeśli chodzi o domysły, to mogę śmiało powiedzieć, że za około siedem lat będziemy żyli w świecie, w którym kratka jest wszechobecna. Nie jest to oczywiście pewnik, ale jeśli przyjrzeć się dowodom, staje się całkiem jasne, że plecionka będzie ogromna.

W ciągu ostatnich kilku lat plecionka powoli zyskiwała na popularności. W 2012 roku była używana prawie wyłącznie w odzieży męskiej (pomyśl o szkockich kiltach), ale powoli pojawiała się również w odzieży damskiej (pomyśl o koszulach flanelowych). Do 2015-2016 roku można było zobaczyć plaidy w spódnicach i sukienkach, a także w spodniach i szortach. Ale w latach 2017-2018 widzieliśmy, że weszła w pełnej mocy: sukienki z wzorami plaidów na całej powierzchni, styl slack.

Więcej na stylishbasket.pl

Previous post Asfalt – czym jest i dlaczego warto?
Next post Zalety impregnacji betonu