Czy lakier hybrydowy można nakładać bezpośrednio na swoje paznokcie?

Lakier hybrydowy może mieć dziwną nazwę, ale jest to coś, co większość ludzi prawdopodobnie widziała w pewnym momencie. Hybryda to po prostu wymyślny sposób na powiedzenie „dwa w jednym”, a lakier hybrydowy zawiera zarówno kolor jak i brokat. Dzięki unikalnej mieszance tych dwóch składników może on być używany na wiele sposobów oprócz tradycyjnej aplikacji, aby nadać paznokciom nowy, zabawny wygląd!

Dla tych, którzy już znają i kochają piękno lakieru hybrydowego, nie będzie to wielką niespodzianką – ale jeśli nigdy wcześniej nie próbowałaś go używać, możesz się zastanawiać jak go używać. Dobra wiadomość jest taka, że lakier hybrydowy jest niezwykle uniwersalny i może być używany na wiele różnych sposobów, aby stworzyć naprawdę fajne efekty. Kluczem jest użycie odpowiednich narzędzi i wiedza, co robisz.

Lakier hybrydowy może być nakładany bezpośrednio na paznokcie bez żadnych dodatkowych kroków czy akcesoriów. Jeśli zależy Ci na prostym, jednolitym kolorze bez brokatu, nałóż dwie lub trzy warstwy bezpośrednio na paznokcie jak zwykle. Jeśli chcesz brokat, jak również kolor, stosuje się jedną warstwę lakieru do każdego paznokcia i pozostawić do wyschnięcia przed nałożeniem jednej lub dwóch warstw brokatu na górze (w zależności od tego, jak bardzo lubisz). Przekonasz się, że brokat lepiej trzyma się na bazie. Więcej na beasmetics.pl

Previous post Asfalt – czym jest i dlaczego warto?
Next post Zalety impregnacji betonu