Czy można malować paznokcie lakierem hybrydowym bez lampy?

Jako uzależniona od lakieru do paznokci, zawsze chętnie wypróbowuję nowe produkty. Kiedy więc usłyszałam o lakierze hybrydowym, byłam zaintrygowana pomysłem posiadania zalet zarówno zwykłego lakieru do paznokci jak i żelu w jednym wygodnym produkcie.

Musiałam czekać kilka tygodni po zrobieniu sobie paznokci zanim wypróbowałam lakier hybrydowy, ale to dlatego, że nie był on jeszcze dostępny w moim salonie. Miałam okazję wypróbować go dla siebie w weekend i muszę powiedzieć, że jest całkiem niesamowity! Jest to zdecydowanie manicure o jakości salonowej, który możesz wykonać w domu!

Zajęło mi to dłużej niż mój typowy manicure, ale tylko dlatego, że nie chciałam się spieszyć z tak ciekawym procesem. Rozbijam kroki na wypadek, gdybyś chciała spróbować tego na własną rękę:

1) Nałóż lakier bazowy. Jest to konieczne, jeśli używasz jakiegokolwiek koloru, który ma jasne lub białe podteksty (jak francuski róż), ponieważ pomaga im lepiej przylegać do naturalnego koloru paznokci. Jeśli używasz ciemniejszych odcieni, takich jak głęboka czerwień lub czerń, możesz pominąć bazę.

2) Nałóż dwie cienkie warstwy na wierzchu bazy, nie będąc zbyt wybrednym, aby były one równe – w razie potrzeby możesz później nałożyć trochę więcej. Więcej na creastyle.pl

Previous post Asfalt – czym jest i dlaczego warto?
Next post Zalety impregnacji betonu