Jakie kolory nosić zimą?

W zimie może być trudno znaleźć strój, który zapewni Ci ciepło i doda stylu do Twojego wyglądu. Jeśli planujesz się spakować, ale nadal chcesz wyglądać modnie, ważne jest, aby wiedzieć, jakie kolory uzupełniają się wzajemnie w ciemnym otoczeniu. W ciemnych warunkach oświetleniowych niektóre kolory mogą wydawać się zbyt ostre lub zbyt jasne. Podczas gdy biel (i inne jasne kolory) są idealne na wiosnę i lato, mogą nie być najlepszym wyborem dla Twoich zimowych strojów. Zamiast tego rozważ:

 

Stonowane kolory: Te neutralne odcienie nie przytłoczą Twojej twarzy i będą koordynować się z prawie każdym innym kolorem w Twoim stroju (pomyśl o czerni i granacie).

-Czarny: Czarny to świetny kolor, który może pasować do wszystkiego; jednak noszenie samej czerni w bardzo zimnym środowisku sprawi, że będziesz wyglądać jak kostka lodu. Zamiast wybierać czerń jako jedyną opcję, sparuj ją z innym kolorem, takim jak brązowy lub szary. Te dwa kolory zawsze mogą się uzupełniać i dobrze komponują się z czernią.

-Navy blue: Granatowy to klasyczny kolor, który nigdy nie wyjdzie z mody; jednak istnieje jedno zastrzeżenie przy wyborze tego dla zimowego stroju. Musisz upewnić się, że reszta Twojego stroju nie jest po prostu granatowa.

 

Więcej modowych porad znajdziesz na stronie ohmadame.pl

 

Previous post Naprawa felg aluminiowych – czy i kiedy jest możliwa
Next post Integracja pracowników — jakie atrakcje będą strzałem w dziesiątkę?