Integracja pracowników — jakie atrakcje będą strzałem w dziesiątkę?

Przeznaczenie kilku dni w roku na integrację pracowniczą może być inwestycją, która szybko się zwróci. Budowanie zespołu poprzez wspólną zabawę może bowiem znacząco poprawić zgranie zatrudnionych osób, a także zwiększyć ich zadowolenie z warunków pracy i lojalność względem firmy. Sprawdź, jakie atrakcje pomagają w integracji pracowników.

 

Escape room

Taka forma rozrywki umysłowej to skuteczny sposób na poznanie charakteru współpracowników. Wydostanie się z escape roomów wymaga bowiem współpracy i wykorzystania zalet każdego członka zespołu. Pozwala to na zauważenie, kto lepiej radzi sobie pod presją czasu, kto przejawia skłonności przywódcze, a kto potrafi świetnie motywować pracowników. Na stronie https://atrakcje.pl/ można znaleźć ofertę escape roomów z całej Polski, w tym bardzo ciekawe pokoje tematyczne.

 

Paintball

Gra w paintball podczas imprezy integracyjnej to doskonała okazja do zgrania zespołu. Rywalizacja z nutką adrenaliny to także świetny sposób na pozbycie się nadmiaru stresu, który często towarzyszy pracownikom np. podczas ważnych projektów. Można zorganizować wypad na sam paintball bądź połączyć go np. z firmowym wyjazdem bądź ogniskiem.

 

Bubble football

Bąbelkowa piłka nożna to jedna z tych form rozrywki, o której przetestowaniu marzy naprawdę wiele osób. Rozgrywki w nadmuchanych kulach z pewnością dostarczą pracownikom mnóstwo frajdy i pozytywnych emocji. Na platformie Atrakcje.pl można znaleźć ofertę gry w bąbelkową piłkę nożną w miejscowościach nadmorskich, co jest świetną opcją w przypadku np. firmowego weekendu integracyjnego.

Previous post Jak zapuścić brwi?
Next post Czym jest masaż dla par i dlaczego warto z niego skorzystać?