Sprzęt poleasingowy- czy warto?

Kiedy firma leasinguje sprzęt, płacą za sprzęt z góry, a następnie dzierżawią go przez około trzy do pięciu lat. Kiedy ich dzierżawa jest w górę, właściciel firmy ma szansę kupić sprzęt za około połowę tego, co jest warte nowe. Wydaje się, że to świetna oferta, ale czy naprawdę warto?

Jest wiele osób w świecie biznesu, które powiedzą ci, że zakup używanego lub używanego sprzętu jest zawsze złym pomysłem. Powiedzą, że leasing daje firmom znacznie lepsze oferty niż zakup. Powiedzą ci, jak ważne jest posiadanie najnowszej technologii i sprzętu. Mogą nawet wskazać, że jeśli dzierżawa coś i nie kupić go na koniec leasingu, można stracić na pieniądze, ponieważ nie używać sprzętu na tyle, aby spłacić swój leasing. Ale czy to wszystko jest prawdą?

Jeśli jesteś na rynku używanego sprzętu, istnieje kilka powodów, dla których zakup może być właśnie dla Ciebie. Po pierwsze, jeśli kupisz używane i nadal nie ma problemów z kawałkiem sprzętu, to właśnie zaoszczędził sobie tysiące dolarów w porównaniu do zakupu nowego. Więcej informacji znajdziesz na stronie techjoy.pl

 

Previous post Wynajem kontenerów na gruz
Next post Baza hotelowa w Warszawie