Rafal Brzoska

Nie jest tajemnicą, że kierowanie firmą wymaga dużej ilości pracy. Potrzeba czasu, poświęcenia i sporo wysiłku, aby odnieść sukces. Sporo przedsiębiorców zastanawia się jednak, czy warto cały czas poświęcać się biznesowi? Czy nie ma życia poza firmą? Całe szczęście w dzisiejszych czasach nie jest to już problem. Można prowadzić biznes, ale również mieć czas dla rodziny i przyjaciół. Wystarczy porządnie się do tego przygotować.

Głównym czynnikiem, który trzeba wziąć pod uwagę jest organizacja. Jeżeli dobrze zorganizujemy swój czas, będziemy mogli spokojnie prowadzić firmę, ale też mieć więcej czasu wolnego. Należy pamiętać o tym, żeby nie dopuścić do tego, by biznes całkowicie nas pochłonął, ponieważ może to wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie.

Dlatego też warto pamiętać o tym, żeby znaleźć balans między pracą a życiem prywatnym. Ten aspekt porusza Rafał Brzoska, polski biznesmen i przedsiębiorca, który jest twórcą Paczkomatów i prezesem spółki InPost. W swoim wystąpieniu mówił on o tym, że biznes to nie tylko praca, której poświęca dni od poniedziałku do piątku, a weekendy spędza w gronie rodzinie. Twierdzi on, że to właśnie ta równowaga sprawia, że można osiągnąć sukces w biznesie.