Poznaj medyczne właściwości konopi – Konopne Terapie

Konopie od wieków wykorzystywane są do celów leczniczych i przemysłowych. Misja, którą realizują Konopne Terapie opiera się na edukowaniu o mnogości ich zastosowań, w tym jako produkty spożywcze, włókna, materiały budowlane, czy przede wszystkim leki.

Sklep, wsparcie i edukacja

 

Dostępny w sklepie konopniterapeuci.pl Olej konopny CBD, może być stosowany w leczeniu wielu dolegliwości. Udowodniono, że zmniejsza stan zapalny w organizmie i pomaga w łagodzeniu bólu poprzez działanie na receptory w mózgu, które reagują na kannabinoidy.

Terapie cieszące się skutecznością

 

Ludzie, którzy cierpią z powodu bólu stawów lub ich zapalenia, mogą wykorzystywać konopne terapie z olejkiem konopnym, który pomaga złagodzić cierpienie związany ze schorzeniami. Niektórzy ludzie stosują również konopne terapie miejscowo w leczeniu chorób skóry, takich jak egzema czy łuszczyca, które często ulegają zapaleniu z powodu nadaktywności układu odpornościowego lub innych podstawowych przyczyn, takich jak alergie lub czynniki wywołujące stres.

 

Konopie są stosowane w medycynie od tysięcy lat, ale dopiero niedawno zaczęliśmy rozumieć, jak działają na nasz organizm na poziomie komórkowym, dzięki czemu możemy wykorzystać konopne terapie skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej!

 

 

Previous post Kostka brukowa Babice
Next post Blacha aluminium