Miski WC stojące i wiszące — co warto o nich wiedzieć przed zakupami?

Zakup odpowiedniej toalety ma ogromne znaczenie dla wygody korzystania z łazienki. Podczas przeglądania ofert produktów szczególną uwagę należy zwrócić na rodzaj miski WC. Obecnie oprócz modeli stojących można coraz częściej spotkać również wersję wiszącą. Przekonaj się, jaki typ miski WC sprawdzi się w twoim przypadku.

Miski WC wiszące

Podwieszane WC zdobyły w ostatnich latach spore grono fanów nie bez powodu. Takie modele ze strony https://elazienki.pl/villeroy-boch/k/wc/miski-wc/ świetnie pasują do nowoczesnych aranżacji, które cieszą się niemałą popularnością. Ponadto stelaż ze spłuczką jest przeważnie ukryty w ścianie, co zapewnia bardzo elegancki wygląd. Wiszące miski WC zajmują też mniej miejsca i ułatwiają czyszczenie przestrzeni wokół toalety. Dzięki temu pomieszczenie może wydać się optycznie większe i bardziej uporządkowane. Na dodatek można dostosować wysokość zawieszenia miski do potrzeb domowników.

Miski WC stojące

Tradycyjne miski stojące nadal są bardzo popularne. Często też ich obecność jest konieczna ze względu na brak możliwości zamontowania modelu podwieszanego. Na dodatek instalacja takich toalet jest bardzo prosta i nie wymaga np. kucia tynku. Jest to zatem świetne rozwiązanie dla osób, które nie planują remontu i jedynie chcą wymienić toaletę. W ofercie internetowego sklepu elazienki.pl można też znaleźć modele o różnych kształtach i kolorach, co pozwala na idealne dopasowanie miski do wystroju łazienki. Choć takie produkty mają dość tradycyjny design, to można też bez problemu znaleźć modele o nieco bardziej nowoczesnym charakterze.

Previous post Cechy dobrego kompostownika. Jak wybrać ten najbardziej pasujący?
Next post Jak nauczyć się języka włoskiego od podstaw?