Kto do mnie dzwonił

Jeśli nasz telefon komórkowy dzwoni, po prostu go odbieramy. Niestety, często nie mamy pojęcia, czy powinniśmy to spokojnie zrobić, bo obcy jest nam numer, który wyświetla się na urządzeniu. Najczęściej chcemy odkryć posiadacza obcego numeru, więc odbieramy telefon, a wtedy sygnał nierzadko się urywa. Da się jednak w inaczej poznać swojego rozmówcę. A jak to zrobimy?

Od razu zrezygnujmy z przeglądania książek z numerami, bo te pisma już od dawna nie wypełniają najważniejszych funkcji. Lepiej zrobimy, gdy skorzystamy z sieci i z nią odkryjemy, do kogo należy ten numer. W internetowej [przestrzeni napotkamy już odrębne portale wirtualne, jakie zajmują się wyłącznie numerami telefonów – odkrywają je, oznaczają i zaznaczają, do kogo one mogą należeć. Wejdźmy więc na taką stronę, a następnie wklepmy do odpowiedniej rubryki numer telefonu, który nieustannie do nas wydzwania. Bardzo możliwe, że błyskawicznie dostaniemy odpowiedź mieszczącą informacje odnośnie danego numeru. Warto wspomnieć, że tego typu portale są uzupełniane nie jedynie przez swoich właścicieli, bo również przez zwykłych internautów. Oni oceniają numery, piszą, do kogo one mogą należeć i ustalają, czy będą one bezpieczne. My także możemy pisać wiadomości o nietypowych numerach, aby w pewnym stopniu uprościć życie innym ludziom. Z pewnością powinniśmy to robić właśnie w sieci.

Jeżeli więc dalej nie mamy pojęcia, co to za numer dzwonił, postarajmy się po prostu znaleźć go dzięki sieci. Mnóstwo portali internetowych pokaże nam dokładnie, kto może być posiadaczem danego numeru, więc powinniśmy jedynie wziąć informacje z tych stron. Róbmy to za każdym razem, jeśli zaczniemy się wahać, czy możemy spokojnie odbierać swoją komórkę. Lepiej bowiem zawsze dmuchać na zimne.

Previous post Internetowa wyszukiwarka numerów telefonów
Next post Biznesplan