Jak zapuścić brwi?

Brwi są jedną z najważniejszych cech na twarzy, ale mogą być trudne do wyhodowania. Tak jak każdy inny włos, brwi również wymagają odpowiedniej pielęgnacji i odżywiania, aby rosły grubsze, pełniejsze i szybsze. Wzrost brwi nie różni się od wzrostu każdego innego rodzaju włosów: wymaga czasu, cierpliwości i poświęcenia.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przestać skubać swoje brwi. Skubanie może sprawić, że brwi staną się cienkie i osłabia mieszki włosowe, z których wyrastają włosy. Wiele osób stwierdza, że ich brwi zaczynają rosnąć grubsze po tym, jak pozwolili im rosnąć przez kilka miesięcy bez skubania lub tweezing je.

Po drugie, odżywka może pomóc Ci uzyskać grube i zdrowo wyglądające brwi. Odżywka pomaga we wzroście wszystkich włosów ciała, w tym włosów brwi. Powinieneś użyć głębokiej maski kondycjonującej przez około dziesięć minut, a następnie spłukać ciepłą wodą, aby umożliwić lepsze wchłanianie białka i składników odżywczych do mieszków włosowych brwi.

Liofilizowany olej rycynowy jest kolejną dobrą opcją dla rosnących brwi szybciej, ponieważ pomaga kondycjonować skórę na czole i obszarze brwi, co z kolei promuje szybszy wzrost nowych włosów. Możesz przeczytać więcej o tym, jak używać oleju rycynowego tutaj

 

Więcej porad znajdziesz na stronie fashionspy.pl

 

Previous post Naprawa felg aluminiowych – czy i kiedy jest możliwa
Next post Integracja pracowników — jakie atrakcje będą strzałem w dziesiątkę?