Jak urządzić mieszkanie w stylu rustykalnym?

Styl rustykalny to coś, co nigdy nie wyjdzie z mody, doskonale nadaje się do stworzenia ciepłej i przytulnej atmosfery w każdym domu. Możesz użyć rustykalnego w kilku obszarach swojego domu: meble, dekoracje, a nawet w projektowaniu wnętrz. W tym poście skupimy się na dekorowaniu mieszkania z myślą o stylu rustykalnym.

 

Najlepszym sposobem na zdobycie inspiracji jest rozejrzenie się wokół siebie, przyjrzenie się rzeczom, które lubisz, które sprawiają, że czujesz się dobrze. Pomyśl o kolorach, które lubisz, o teksturach, które Cię otaczają. Może jest to obraz na ścianie? Może jest to drewniany stół lub kamienny kominek? Przyjrzyj się ich szczegółom, pomyśl o kształtach i liniach i spróbuj znaleźć coś podobnego w swoim domu.

 

Osobiście uwielbiam naturalne materiały, uważam, że czynią przestrzeń o wiele bardziej interesującą niż na przykład zwykłe tapety czy płytki. Drewno i kamień to moje ulubione naturalne materiały i uwielbiam je łączyć z innymi naturalnymi elementami, takimi jak rośliny lub kwiaty (lub oba razem). Uwielbiam też ciemne kolory w stylu rustykalnym – one naprawdę ożywiają drewno i kamień! Możesz użyć ciemnych kolorów obok jasnych lub nawet jako tło – wszystko zależy od tego, jak chcesz przedstawić swoją przestrzeń.

Więcej porad znajdziesz na stronie forhomies.pl

 

Previous post Wygodne filtry wewnętrzne do akwarium
Next post Ciemne ściany w sypialni- czy warto?