Ile jedzie km/h najszybsze Lamborghini?

Lamborghini to uosobienie włoskich samochodów sportowych. Ich opływowe kształty, potężne silniki i wąskie ramy od dziesięcioleci definiują, co to znaczy być „supersamochodem”. Nic dziwnego, że Lamborghini osiąga niesamowite prędkości, a ich najlepsze modele osiągają ponad 300 km/h na autostradzie. Ale jak szybko jeżdżą?

Lamborghini ma sześć różnych modeli w swojej obecnej linii, od Huracana do Aventadora. Huracan, który został wprowadzony w 2014 roku, może osiągnąć prędkość maksymalną 325 km/h. Aventador ma prędkość maksymalną około 320 km/h, ale jeśli chcesz czegoś jeszcze szybszego, możesz zdecydować się na model Veneno – ten samochód osiąga 350 km/h!

Cavallino Rampante (emblemat Lamborghini) jest uwielbiany przez wielu fanów motoryzacji na całym świecie, a jedną z jego cech charakterystycznych jest zgrabny profil. Kiedy został zaprezentowany po raz pierwszy w 1963 r. na targach motoryzacyjnych w Turynie, mało który supersamochód wyglądał tak jak Lamborghini – nawet dziś trudno wyobrazić sobie samochód, który prześcignąłby ten kultowy projekt. Aby mieć pewność, że kupując Lamborghina, wydasz na niego pieniądze. Więcej na automission.pl

Previous post Noże japońskie
Next post Księgowość w firmie