Gdzie wyjechać na wakacje?

W końcu nadeszło nasze wymarzone lato. Wciąż muszę chodzić do okrutnej pracy, jednakże zaczęłam ostatnio myśleć o cudownych wakacjach. Urlop wzięłam na początek sierpnia, więc już za kilka tygodni będę w stanie w końcu wypocząć. Moje wczasy zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż wyjazd będzie wielką wyprawą!

Początkowo z przyjaciółmi planowaliśmy wyruszyć za granicę. Co roku stawiamy na Bułgarię, a ona wcale nam się nie nudzi, jednakże w tym roku woleliśmy zaznać czegoś zupełnie innego. A może zwiedzilibyśmy polskie morze? Przecież Bałtyk także jest całkiem atrakcyjnym miejscem, a wypoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na plaży. Dodatkowo, aktualnie nie chcę akurat oddalać się od swojego kraju, ponieważ przeraża mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Chcę przeczekać ten straszny okres w swoim zabezpieczonym kraju.

Wakacje przeżyję więc nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję jednak przebywać w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym pokoju, bo spróbujemy zarezerwować sobie miejsce na terenie campingowym. Wyjeżdżamy ze swoimi namiotami i karimatami, zakładamy obóz, a następnie urządzamy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Zamierzamy zabrać z domów minimalną ilość gotówki i spróbować przeżyć wspaniałe wczasy niskim nakładem. Zamierzamy kąpać się, opalać się, maszerować i zwiedzać co bardziej interesujące okolice, za co praktycznie nic nie zapłacimy.

Jestem tak podekscytowana tym wyjazdem, że już odliczam dni do wyczekiwanego urlopu. Będziemy podróżować pociągiem, więc nawet podróż będzie dość przyjemna, ponieważ ostatnim razem jechałam koleją wiele miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że w końcu będę mogła przeżyć sporą ilość czasu ze swoimi znajomymi. Uwielbiam ich wszystkich, tak więc moje wczasy na pewno się udadzą!

Previous post Praca internetowa
Next post Lokalizacja telefonu online