Czym się kierować w wyborze telewizora?

Telewizory występują we wszystkich kształtach i rozmiarach, od maleńkich wyświetlaczy cyfrowych budzików po masywne ekrany, które dominują w kinach. Każdy rozmiar nadaje się do innego celu, więc ważne jest, aby wiedzieć, czego szukasz, zanim wyjdziesz na zakupy.

 

Po pierwsze, należy rozważyć, jak duży ekran będzie pasował do przestrzeni, którą masz do dyspozycji. Dobrą zasadą jest to, że zasięg widzenia powinien być mniej więcej równy długości przekątnej telewizora. Na przykład, jeśli Twoja kanapa znajduje się 12 stóp od telewizora, a Ty masz 60-calowy ekran, to będziesz w stanie zobaczyć tylko około połowy obrazu na telewizorze. Jeśli jednak masz ekran 50-calowy lub mniejszy, to tutaj będzie działać idealnie. Z drugiej strony, jeśli twoja kanapa jest sześć stóp od telewizora lub mniej, to nie ma sensu, aby uzyskać coś większego niż 30 cali (chyba że masz naprawdę duży pokój).

Następnie rozważ, ile miejsca masz, aby umieścić go w i czy mogą one zmieścić go przez drzwi, że będzie określić, jak duży z pola trzeba będzie podczas zakupów online.

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie intely.pl

 

Previous post Plusy i minusy bycia freelancerem
Next post Plandeki samochodowe