Czym się kierować kupując drukarkę?

Drukarki występują we wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach; mają różne możliwości i kosztują w szerokim zakresie. Ale gdy przychodzi co do czego, jest kilka rzeczy, które mają największe znaczenie: wydajność, cena, rozmiar, kolor i marka. Jeśli jesteś na rynku nowej drukarki, oto czynniki, które powinieneś wziąć pod uwagę.

 

Jedną z pierwszych rzeczy do rozważenia jest to, ile kosztuje Twoja drukarka. Może to być od kilkuset dolarów za atramentową aż do tysięcy za drukarkę laserową. Co ciekawe (i z kilkoma wyjątkami), ile kosztuje drukarka, zazwyczaj nie mówi, jak dobra jest drukarka. Na przykład możesz kupić bardzo tanią drukarkę atramentową (która używa płynnego atramentu) lub drogą (która używa stałego atramentu). Tańsza może nie drukować tak dobrze i może kosztować Cię więcej zmarnowanego tuszu lub papieru, podczas gdy droższa może trwać dłużej i być ogólnie mniej kosztowna w użyciu. Wszystko zależy od tego, jaki model wybierzesz.

 

Drugą rzeczą, którą należy rozważyć, jest wydajność drukarki. Obejmuje to szybkość drukowania (jak szybko będzie wypluwać strony), jakość druku (jak wyraźne będą obrazy) i pojemność pamięci.

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie printure.pl

 

Previous post Ekogroszek
Next post Nowinki technologiczne- co warto wiedzieć?