Aplikacje przydatne na studia

Jeśli chodzi o naukę, każdy ma swoją własną metodę. Dla niektórych jest to tak proste, jak pisanie notatek i wklejanie ich do Google Keep. Dla innych jest to proces robienia zdjęć podręczników, podkreślania ważnych fragmentów, a następnie edytowania wszystkiego razem na komputerze.

 

Bez względu na to, jaka jest Twoja metoda, te aplikacje mogą Ci pomóc:

 

Notatki w telefonie: W dzisiejszych czasach wielu producentów telefonów ma wbudowane oprogramowanie do robienia notatek, o którym prawdopodobnie nawet nie wiedziałeś. Niezależnie od tego, czy używasz iPhone’a, czy urządzenia z systemem Android, Twój telefon prawdopodobnie ma aplikację do robienia notatek, która sprawia, że notowanie jest proste.

 

Google Keep: Super przyjazny dla użytkownika sposób na zorganizowanie swoich myśli i śledzenie wszystkiego, nad czym pracujesz. Aplikacja pozwala na dodawanie obrazów i tekstu, aby wszystko było uporządkowane w postaci dobrze zorganizowanej listy, co jest idealne, jeśli masz skłonność do posiadania rozproszonych myśli podczas pisania notatek.

 

Students: Jeśli przygotowujesz się do egzaminu lub innego testu, w którym będziesz musiał przygotować harmonogram dla siebie, abyś mógł przygotować każdy przedmiot w osobnej sesji, ta aplikacja pomoże Ci zwizualizować, jak długo trwa każdy przedmiot, abyś mógł upewnić się, że wszystko zostanie pokryte

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie oystem.pl

 

Previous post Plusy i minusy bycia freelancerem
Next post Plandeki samochodowe